شنبه 10 آبان 1399

مصوبات سی و نهمین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام شد

مصوبات سی و نهمین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام شد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان مفاد بند«6» از مجموعه مصوبات سی و نهمین جلسه ستاد ملی مدیریت و پیشگیری از بیماری کرونا ویروس در حوزه تسهیلات کسب‌وکارهای آسیب‌دیده در حوزه گردشگری را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان امیر ارجمند یکشنبه 20 مهر 99 اعلام کرد: « مصوبات سی و نهمین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا. برای کسب‌وکارهای آسیب‌دیده حوزه گردشگری  است که بر طبق این مصوبات بازپرداخت تسهیلات بانکی قبلی دریافت شده تا پایان سال 1399 امهال شد و با تمدید مهلت پرداخت حق بیمه سهم کارفرمایی سال 1399 و هزینه آب، برق و گاز سال 1399 و هزینه­های مالیاتی سررسید 1399 تا پایان سال 1399 موافقت شد.»

ارجمند افزود: «پرداخت تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده این حوزه بر اساس بنگاه محوری، مطابق دستورالعمل مصوب کارگره اقتصادی مقابله با پیامدهای ناشی از شیوع ویروس کرونا موافقت شد. متقاضیان مجازند تا پایان آذر ماه سال جاری ثبت نام کنند. باز پرداخت اقساط این تسهیلات از اول اردیبهشت ماه سال 1400 خواهد بود. بنگاههایی که با دستورالعمل قبل تسهیلات دریافت نموده­اند نیز مجاز به دریافت ما به التفاوت تسهیلات طبق دستورالعمل جدید خواهند بود.»

Rate the News :