جمعه 20 تیر 1399

طی حکمی از سوی معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی کشور: یحیی رحمتی در سمت خود ابقا شد

طی حکمی از سوی معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی کشور:  یحیی رحمتی در سمت خود ابقا شد

 

طی حکمی از سوی معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی کشور، یحیی رحمتی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان در سمت خود ابقا گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان، در این حکم آمده است:

جناب آقای یحیی رحمتی

نظر به تعهد و تجارب جنابعالی، به موجب این حکم در سمت "مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان" ابقا می گردید.

اجرای برنامه های خلاقانه در حوزه گردشگری و صنایع دستی، تعریف مسیرهای جدید گردشگری ، برنامه ریزی جهت تقویت تورهای گردشگری، افزایش کیفیت هتل ها و رستوران های سنتی و بین راهی، ایجاد و احداث بازارچه ها و فروشگاه های صنایع دستی، حفاظت و پاسداری از میراث ارزشمند فرهنگی-تاریخی و مرمت و احیای بناهای تاریخی و استفاده حداکثری از ظرفیت بخش خصوصی و بهره گیری از توان تخصصی صاحب نظران، کارشناسان ، منابع انسانی موجود و تعامل جدی با مدیریت عالی استان و مسئولان استانی ، هماهنگی با حوزه های ستادی ، توجه به مسائل انسانی ، ایجاد فضایی صمیمی و دوستانه با فراهم کردن زمینه های پیشرفت شغلی کارکنان از مهم ترنی شاخصه هایی است که انتظار می رود در راستای تحقق اهداف سازمان اهتمام لازم بعمل آید.

توفیق روز افزون را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت حق خواستارم.

 

علی اصغر مونسان

Rate the News :