پنجشنبه 08 خرداد 1399

جای خلاقیت در توسعه کسب و کار ما خیلی خالیست

جای خلاقیت در توسعه کسب و کار ما خیلی خالیست

مدیرکل میراث فرهنگی زنجان گفت: جای خلاقیت در توسعه کسب و کار ما خیلی خالیست و من از تمامی طرح های خلاقانه ای که چرخه کامل دارند حمایت خواهم کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری زنجان، یحیی رحمتی در آئین اختتامیه نخستین رویداد استارت آپی زنجان اظهار کرد: جای خلاقیت در توسعه کسب و کار ما خیلی خالیست و من از تمامی طرح های خلاقانه ای که چرخه کامل دارند حمایت خواهم کرد.

او ادامه داد: خلاقیت اتفاق نمی افتد مگر اینکه پا را از روال عادت فراتر بگذاریم  اگر در روال عادی زندگی قدم بگذاریم چیزی به نام خلاقیت اتفاق نمی افتد ، خلاقیت یعنی دیدن چیزهایی که ما نسبت به دیدن آنها کوریم.

رحمتی نوآوری را یک سفر دانست و ادامه داد: نوآوری به صورت یک سفر است چون نوآوری حل مسئله به صورت اشتراکی است. همه فکر می کنند ایده های خلاقانه توسط یک نفر طرح می شود اما اینطور نیست خلاقیت ماحصل ایده های مجموعه افکار افراد خلاق است‌.

او افزود: خلاقیت از مجموعه اشتباهاتی بر می آید که ما یاد می گیریم انجام ندهیم و بحث شکل دادن به ایده های خلاق از اهمیت بالایی برخوردار است.

مدیرکل میراث فرهنگی زنجان بیان کرد: چابکی نیز در خلاقیت از اهمیت بالایی برخوردار است یعنی توانایی آزمون و پایش را بالا ببریم و در طرح ها مد نظر قرارگیرد تا موضوع هزمون و پالایش را سهل تر کند.

امتیاز به خبر :