دوشنبه 05 اسفند 1398

سومین نشست تخصصی و مسابقه ملی طراحی صنعتی در صنایع دستی برگزار شد

سومین نشست تخصصی و مسابقه ملی طراحی صنعتی در صنایع دستی برگزار شد

سومین نشست تخصصی و مسابقه ملی طراحی صنعتی در صنایع دستی شامگاه روز پنج شنبه با اعلام نفرات برگزیده به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری زنجان، شامگاه روز پنج شنبه، 26 بهمن ماه، سومین نشست تخصصی و مسابقه ملی نقش طراحی صنعتی در صنایع دستی در حالی به کار خود پایان داد که 55 اثر توسط دانشجویان 8 دانشگاه کشور، مورد بررسی هیئت داوران قرار گرفت.

در این مسابقه 18 تیم از دانشگاه های علم و صنعت، الزهراء، سمنان، آزاد مشهد، هنر تهران، دانشگاه هنر، دانشگاه تهران(پردیس کیش) و دانشگاه اصفهان به رقابت پرداختند .

هیئت داوران سومین نشست تخصصی و مسابقه ملی نقش طراحی صنعتی در صنایع دستی در روند داوری، آثار را به دو گروه آثار برگزیده اول تا سوم  و آثار قابل تقدیر تقسیم کرد. در نهایت پروانه رضاخانلی و فرزانه پاک نژاد از دانشگاه علم و صنعت تهران رتبه اول ، سینا حسنلو و آرین داوودیان از دانشگاه تهران رتبه دوم و مریم ملکی شرکت کننده مستقل رتبه سوم را از آن خود کرد.

همچنین هیئت داوران این دوره از مسابقه ملی نقش طراحی صنعتی در صنایع دستی چهار طرح را قابل تقدیر دانست و بدین ترتیب از پروانه رضاخانلی و فرزانه پاک نژاد از دانشگاه علم و صنعت ، مهسا قلی پور و سارا طراوتی از دانشگاه الزهراء، یاسر اکبری و زینب آقاخانی از دانشگاه علم و صنعت، فائزه الماسی و شکیبا عالی زاد از دانشگاه علم و صنعت تقدیر بعمل آمد.

گفتنی است سومین دوره از نشست تخصصی و مسابقه ملی نقش طراحی صنعتی در صنایع دستی 25 و 26 بهمن ماه در دانشگاه زنجان برگزار گردید.

 

امتیاز به خبر :