پنجشنبه 08 خرداد 1399

در ميان 33 منطقه انتظامي كشور: زنجان رتبه نخست احساس امنيت و آرامش گردشگران نوروزي را از آن خود كرد

در ميان 33 منطقه انتظامي كشور:  زنجان رتبه نخست احساس امنيت و آرامش گردشگران نوروزي را از آن خود كرد

رييس پليس امنيت استان زنجان اعلام كرد: زنجان رتبه اول احساس امنيت و آرامش از حضور پليس در ميان گردشگران نوروز 98 را در كشور از آن خود كرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان زنجان، رييس پليس امنيت استان زنجان و هيئت همراه ديروز طي ديدار با مديركل ميراث فرهنگي استان خبر از رتبه نخست در ميان 33 منطقه انتظامي بر اساس نظرسنجي از گردشگران نوروزي زنجان در 8 آيتم را بدست آورد.

سرهنگ مقدم گفت: رتبه اول كشوري در احساس امنيت و آرامش از حضور پليس، رتبه اول كشوري از حضور نيروي انتظامي در نوروز، رتبه اول كشوري در نحوه رفتار و برخورد پليس، رتبه اول كشوري در پيشگيري از سرقت اموال مسافران ، رتبه اول كشوري در اطلاع رساني در مورد وضعيت ترافيك جاده ها، رتبه اول كشوري حضور بموقع در تصادفات جاده اي، رتبه اول كشوري در برخورد جدي با رفتارهاي پر خطر رانندگان و رتبه اول كشوري در وضعيت اطلاع رساني و آموزش همگاني در آگاهي رساني به مسافران نوروزي هشت آيتمي است كه زنجان توانسته در ميان 33 منطقه انتظامي كشور بر اساس نظرسنجي هاي صورت گرفته رتبه اول را از آن خود كند.

به گفته او در مجموع در ميانگين نمره عملكرد نيروي انتظامي استان زنجان در سطح كشور اين استان در ميان 33 منطقه انتظامي در جايگاه سوم قرار دارد.  

يحيي رحمتي در اين ديدار وجود امنيت و اعلام اين وضعيت را لازمه توزيع همه مكاني سفر دانست و اظهار كرد: عبور از معبر به مقصد گردشگري از اهداف ماست كه وجود و حضور امنيت ما را در رسيدن به اين مهم ياري مي دهد.

سرهنگ درستي نيز در ديدار با مديركل ميراث فرهنگي استان زنجان گفت: اين باعث افتخار است كه زنجان توانسته رتبه اول كشوري در معقوله حفظ امنيت گردشگران را از آن خود كند . حفظ اموال مسافران و امنيت آنها و كسب رتبه اول امتياز بزرگي محسوب مي شود .

او ادامه داد: بصورت محسوس و نامحسوس از سوي نيروي انتظامي استان زنجان در نوروز 98 صورت گرفته كه منجر به اين دستاورد بزرگ شده است.

امتیاز به خبر :