دوشنبه 05 اسفند 1398

مدیرکل میراث فرهنگی استان زنجان: خبرگزاری مهر از همراهان خوب میراث فرهنگی است

مدیرکل میراث فرهنگی استان زنجان:  خبرگزاری مهر از همراهان خوب میراث فرهنگی است

مدیرکل میراث فرهنگی استان زنجان گفت:خبرگزاری مهر جزو همراهان خوب میراث فرهنگی بوده و در بحث اطلاع‌رسانی حوزه گردشگری و صنایع‌دستی تاکنون خوب درخشیده است.

 

به گزارش روابط عمومي اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان زنجان، یحیی رحمتی صبح پنجشنبه به مناسبت روز خبرنگار در خبرگزاری مهر و در محل تبلیغات اسلامی زنجان، خبرگزاری مهر را جزو رسانه‌های فعال در استان معرفی کرد و افزود: خبرگزاری مهر در حوزه گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی بسیار فعال است.

وی با بیان اینکه خبرگزاری مهر تعامل سازنده ای با میراث فرهنگی دارد، اظهار کرد: خبرگزاری مهر جزو همراهان خوب میراث فرهنگی و گردشگری استان زنجان بوده و تاکنون در بحث اطلاع‌رسانی حوزه گردشگری و صنایع‌دستی خوب درخشیده است.

مدیرکل میراث فرهنگی استان زنجان گفت: خبرگزاری مهر باصداقت قلم‌فرسایی کرده و امیدواریم همچنان خبرگزاری مهر با توجه به توان خوبی که دارد در بحث اطلاع‌رسانی به‌موقع و نقد و انتقاد که ملزومات خبررسانی است ما را همراهی کند.

رحمتی تأکید کرد: رسانه مهر، در زمینه معرفی استان و اطلاع‌رسانی به‌موقع در مواقع ضروری به خوبی عمل کرده است و اعتقاد دارم نقد و انتقاد از ملزومات خبر است.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط