یکشنبه 04 اسفند 1398

پیام وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به مناسبت آغاز سال تحصیلی

پیام وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به مناسبت آغاز سال تحصیلی

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال تحصیلی، برای جویندگان دانش و معرفت در سراسر کشور روزهایی سرشار از مهرورزی و علم‌آموزی آرزو کرد.

به‌گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان به نقل از میراث‌آریا متن پیام دکتر علی‌اصغر مونسان به این مناسبت به شرح زیر است:

«ان الملائکه لتضع اجنحتها لطالب العلم رضی به

فرشتگان با خشنودی‌ بال‌هایشان را برای جوینده علم می گسترند.

بار دیگر بهار دانش و هنگامه علم‌آموزی فرارسید تا میلیون‌ها دانش‌آموز و دانشجو همدل و هم‌آوا با هم با حضور در مراکز آموزشی پویایی حیات میهن اسلامی‌مان را تداوم بخشند. بی‌تردید برای سازندگی و تعالی همه جانبه کشورمان هیچ راهی موثرتر از توجه روزافزون به امر تعلیم و تربیت در مدارس و توسعه کمی و کیفی تحصیل و پژوهش در دانشگاه ها نیست و در سایه تلاش علمی امروز دانش آموزان و دانشجویان است که فردایی روشن‌تر برای سرزمینمان رقم خواهد خورد. ضمن گرامیداشت تقارن هفته دفاع مقدس با آغاز سال تحصیلی، به روح پرفتوح شهیدان حماسه ساز که محصلان مدرسه عشق و معلمان دانشگاه ایثار و مقاومت بودند درود می فرستم و برای پویندگان دانش و معرفت در سراسر ایران اسلامی روزهایی سرشار از مهرورزی و علم آموزی آرزومندم.»

امتیاز به خبر :