ﺳﻪشنبه 08 مهر 1399

ضریب اشغال مراکز اقامتی استان زنجان به صفر رسیده است

ضریب اشغال مراکز اقامتی استان زنجان به صفر رسیده است

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان گفت: در حال حاضر ضریب اشغال مراکز اقامتی این استان به صفر رسیده است.

امیرارجمند با اشاره به تعطیلی مراکز بومگردی، خانه های مسافر و مهمانسراهای ادارات دولتی در استان افزود: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، سایر واحدهای اقامتی استان زنجان نیز با محدودیت در پذیرش مسافر مواجه هستند.

وی با بیان اینکه تاسیسات گردشگری استان زنجان همکاری بسیار مطلوبی در قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا داشته اند، تصریح کرد: خوشبختانه تا این لحظه گزارشی از تخلف در مراکز تحت نظارت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان دریافت نشده است.

ارجمند با تاکید بر اینکه تعطیلی مراکز اقامتی نباید به فرصتی برای اجاره منازل شخصی از طرف افراد سودجو به مسافران تبدیل شود، افزود: از هم استانی ها درخواست می شود در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را از طریق شماره تلفن های 02433033300و 09629 گزارش دهند.

وی با اشاره به کاهش بسیار زیاد سفرها در نوروز امسال خاطرنشان کرد: بدون شک ماندن در خانه، نرفتن به سفر و رعایت دستورالعمل های بهداشتی به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا کمک خواهد کرد

Rate the News :