یکشنبه 03 مرداد 1400

مراسم تودیع مدیر پایگاه میراث جهانی گنبد سلطانیه برگزار شد

مراسم تودیع مدیر پایگاه میراث جهانی گنبد سلطانیه برگزار شد

 با حضور مدیر کل امور پایگاههای میراث جهانی کشور، مدیر کل میراث فرهنگی استان زنجان، رئیس حراست میراث فرهنگی زنجان و جمعی از کارکنان پایگاه میراث جهانی گنبد سلطانیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان، عصر دوشنبه 6 مرداد در جلسه تودیع مدیر پایگاه میراث جهانی گنبد سلطانیه، در ابتدای جلسه میرموسی انیران مدیر سابق پایگاه میراث جهانی گنبد سلطانیه ضمن اشاره به فعالیتهای مثبت صورت گرفته در دوره فعالیت خود، به ذکر چندین مورد فعالیت انجام شده در دوران مدیریت خود پرداخت.
سخنران دوم جلسه امیر ارجمند، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان بود که  ضمن اشاره به نکاتی در خصوص بهبود وضعیت مجموعه گنبد سلطانیه به همکاری اداره کل میراث فرهنگی زنجان در این خصوص اشاره داشت.
 سخنران سوم و پایانی جلسه عزیزی زلانی، مدیر کل امور پایگاههای کشور بود که با اشاره به مسائل و مشکلات فعلی کشور و شرایط حساس کنونی، راه برون رفت از این مشکلات را گردشگری دانست و بر لزوم بازنگری در ارتباط با دستگاههای اجرایی و برگزاری کلاسهای آموزشی و کارگاه در مجموعه میراث جهانی گنبد سلطانیه تاکید کرد. او در بخش دیگری از سخنان خود با توجه به اتفاقات خوبی که در مجموعه میراث جهانی گنبد سلطانیه انجام شده از جمله برپایی چندین کارگاه حفاظت و مرمت، ایجاد طرح و برنامه بیشتر درخصوص پیشبرد هدفها و فعالیتهای پایگاه میراث جهانی را خواستار شد. 
 درپایان این جلسه لوح تقدیری از جانب دفتر امور پایگاههای میراث جهانی کشور ، اداره کل میراث فرهنکی، گردشگری و صنایع دستی زنجان و و دو لوح از طرف  پایگاه و پرسنل  میراث جهانی گنبد سلطانیه به میر موسی انیران اهدا شد.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط